Tax

Verhuurt u (recent) met BTW?

By 8 januari 2020 januari 9th, 2020 No Comments
Verhuurt u (recent) met BTW?

Heeft u een huurcontract afgesloten waarop BTW van toepassing werd verklaard (waar dat ervoor niet kon, dus geen opslag of staanplaatsen voor voertuigen of zo)? Dan dient u misschien toch even uw contract vanonder het prille stof (want eerder dan 1/1/2019 konden dergelijke contracten niet bestaan) te halen want de fiscus heeft nu aangegeven wat precies moet vermeld worden om als wettelijk voorziene “verklaring tot BTW-optie” te gelden: uiteraard de namen en adressen en BTW-nummers van betrokkenen, het gebouw waarover het gaat en de datum vanaf wanneer er BTW zal gelden. Een verwijzing naar Art. 44 §3 2°d is leuk, maar hoeft niet noodzakelijk… Staat er iets toch niet in: addendum maken voor 29/02/2020 aub!

Auteur: Jan Baert (3 januari 2020)